میز اتو پایه بلند اسپیرینگ مدل ۱۴۵

0 بررسی
در انبار موجود است

بازنگری سریع

از آنجا که نظافت و پاکیزگی به صورت مستقیم بر روی سلامت تاثیر می‌گذاردنباید تحت هیچ شرایطی از آن غافل شد.

295 هزار تومان

توضیحات

یکی از بخش‌های نظافت، تمیزی لباس‌هاست. لباس‌ها در طول روز و در حین فعالیت‌های روزانه مانند یک سد دفاعی از پوست ما در مقابل آلودگی‌ها محافظت می‌کنند. حال ما باید در پایان روز آنها را از شر آلودگی‌ها خلاص کنیم. پس از شستشو اولین فکری ذهنمان را مشغول می‌کند چروک شدن آنهاست و اینکه باید آنها را پس از خشک شدن اتو کنیم. در هنگام اتو کردن یک میز اتوی مناسب که مانع خسته شدن شود اولین نیاز است.

 

برای اتو کردن لباس‌هایی با اندازه بزرگ مانند مانتو و شلوارهای بزرگ که فضای زیادی را اشغال می‌کنند به میزی با سطح وسیع‌تر نیاز داریم که به وسیله پایه‌هایی بلند از سطح زمین ارتفاع گرفته و از چروک شدن مجدد لباس در هنگام اتو کردن جلوگیری کند.

میز اتوی پایه بلند اسپیرینگ به واسطه ۴ پایه‌ی تاشو تا ارتفاع ۹۱ سانتی‌متر از سطح زمین بالا می‌آید. این میز در ابعاد ۴۱ × ۱۳۰ سانتی‌متر ساخته شده است.

همچنین در کنار میز یک صفحه فلزی متحرک که امکان اتصال در هر قسمت میز را دارد وجود دارد تا در زمانیکه خسته شده‌اید یا مایلید کارتان برای مدتی متوقف کنید اتو را بر روی آن قرار دهید.

 

 

 

حال میتوانید با خیال راحت میز اتوی‌تان را در مقابل‌تان باز کنید لباس‌ها را در عرض ۲ دقیقه و شلوارها را در کمتر ۴ دقیقه اتو کنید بدون آنکه خسته شوید.

 

پرداخت در محل اسپیرینگ

48 ساعت گارانتی رضایت فروشگاه اینترنتی

ارسال سریع محصولات فروشگاه اینترنتی رائیکا

قیمت فروش اینترنتی : ۲۹۵هزارتومان

رائیکا تنها نمایندگی اینترنتی محصولات اسپیرینگ

بررسی

هیچ نقد و بررسی وجود ندارد.

اولین کسی باشید که نظرش را می نویسید “میز اتو پایه بلند اسپیرینگ مدل ۱۴۵”

2 + 8 =