قالب فروشگاهی زنبیل

قالب زنبیل ، یکی از برترین های قالب فروشگاهی وردپرس است. این قالب زیبا و شکیل در مرداد ماه 1396 ، از وب سایت راستچین منتشر شده است . قالب فروشگاهی زنبیل ، یک محصول ایرانی است ، به این معنا که کلیه نیازهای کاربران ایرانی را اعم از چینش سایت ، فونت و … در نظر گرفته است . نگاهی کوتاه به آمار فروش این قالب ، از مدت انتشار آن ، گویای کاربردی بودن این پوسته برای کاربران ایرانی و فارسی زبان است.
از برتری های قالب فروشگاهی زنبیل ، وجود اپلیکیشن موبایل است. چرا که خرید اینترنتی به دلایل مختلف از جمله مشغله افراد، مزایای خرید اینترنتی و … بسیار محبوب است. حال اگر فروشگاه شما در جیب کاربران و مشتریان باشد، دسترسی به محصولات شما سریعتر است و در نتیجه امکان خرید بسیار بیشتر می شود.

هزاران سایت آماده با قالب فروشگاهی زنبیل

قالب زنبیل دارای بسته نصب آسان به همراه آموزش تصویری مرحله مرحله نصب میباشد و شما میتوانید در کمتر از 20 دقیق فروشگاه خود را راه اندازی کنید. همچنین اگر در نصب قالب مشکل دارید با ارسال درخواست نصب ، قالب را روی هاست شما کاملا رایگان نصب میکنیم .با قالب زنبیل بیش از هزاران طرح مختلف میتوانید به سلیقه خودتان طراحی کنید که چند نمونه آماده در زیر گذاشته شده.همچنین با دیدن آموزش ها بدون دانش کد نویسی میتوانید صفحات مختلف را با هر چیدمانی طراحی کنید

انواع صفحه تکی محصول در قالب فروشگاهی زنبیل

برای مشاهده رابط کاربری انواع محصول ، روی عکس مربوطه کلیک کنید

سئو حرفه ای در قالب فروشگاهی زنبیل

این قسمت در حال بروزرسانی است و بزودی کامل میشود.